Podcinanie sierści naszych czworonogów jest niezbędną czynnością pielęgnacyjną, którą regularnie powinien wykonywać jego właściciel. I chociaż nie jest to ulubiony psi zabieg, podczas swojej pracy robimy wszystko, aby milusińscy czuli się przede wszystkim komfortowo i bezpiecznie. Samo strzyżenie jest oczywiście bezbolesne, a czas trwania uzależniony jest od rodzaju i długości włosów.

Wzorce FCI

Kompleksowe strzyżenie psów w naszym salonie w Gdańsku odbywa się przede wszystkim według wzorców FCI lub też na specjalne życzenie klienta. Wspomniane wzorce FCI to nic innego jak te zaakceptowane przez Międzynarodową Federację Kynologiczną dotyczącą psów rasowych, biorących udział w wystawach. To uniwersalne zasady dotyczące poszczególnych ras, np. yorków, które biorąc udział w wystawach, muszą mieć długie włosie lub też pudli i ich charakterystycznych fryzur typu puppy clip. Wzorce FCI mają za zadanie podkreślić anatomiczne cechy psa, które twórcy ras uważają za najlepsze – sylwetkę, włosie i proporcje.

Strzyżenie psów w Happy Puppy Gdańsk

Każdy zabieg w naszym salonie wykonywany jest w sposób profesjonalny i z należytą dbałością o czworonoga. Wszystkie psy mają dominujące cechy charakteru, które nasi styliści znają doskonale i wiedzą, w jaki sposób obchodzić się z każdym klientem. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla milusińskich wizyta u psiego fryzjera niekoniecznie może być komfortowa, dlatego usługę przeprowadzamy tak, aby była ona jak najmniej negatywnie odczuwana przez psa. Wiemy, że cierpliwość to cecha, jaką należy wykazywać się przy zdenerwowanym psiaku. Jako jeden z najlepszych salonów piękności dla zwierząt, cenimy sobie przede wszystkim profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta, a także zaufanie, którym obdarzają nas właściciele czworonogów.

 

Strzyżenie psów - HappyPuppy.net.pl

Zapisz się na wizytę!